KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14964130
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita le café noir pastell sture hemmin vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:03
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita le café noir pastell sture hemmin vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:03